NÁVRHÁŘKY ODĚVŮ BĚHALY PRO DOBROU VĚC

Ve čtvrtek 10. září se žákyně prvního ročníku oboru Modelářství a návrhářství oděvů zúčastnily charitativního běhu pro nadaci Terezy Maxové TERIBEAR běh, který letos probíhal tzv. online formou. To však neznamenalo, že by žákyně seděly ve škole u počítače. Naopak. Jednalo se o orientační běh spojený se seznamováním se s městem Červený Kostelec, a to formou plnění úkolů a zjišťování informací. Svou účastí tak naše studentky přispěly 500 Kč na dobrou věc. 
Akce Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem powered by ŠKODA AUTO je virtuální obdobou tradiční sportovně-charitativní akce TERIBEAR hýbe Prahou. Je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19.
V roce 2020 TERIBEAR opustil jedno konkrétní místo a stal se virtuální a skutečně bezlimitní akcí. Všechny zdolané kilometry přihlášených účastníků se přenesly do výsledkové listiny. Za každý zaznamenaný kilometr pak věnovali partneři akce 10 Kč na účastníkem zvolený příběh pomoci.

Odkaz na stránky TERIBEAR