MATURITNÍ PLES HRONOVSKÉ ŠKOLY

FINAL COUNTDOWN. Finální odpočítávání.  

Toto bylo motto letošního maturitního plesu SPŠOW Hronov třídy 4. AB, oboru Strojírenství a Elektrotechniky, který se konal 9. 12. 2022 v SJČ v Hronově. 

Úvod večera patřil představení s názvem Páteční večer, kde se maturanti blýskli nejen krásnými kostýmy, ale také úžasně sehranými scénkami. Čas příprav na šerpování vyplnila prezentace, na které se představili od útlého věku až do současnosti a nutno podotknout, že zejména maminkám a babičkám  ukápla nejedna slzička. A poté už nastala chvíle nejočekávanější. Za zvuku Final Countdown byli ošerpováni mnou a ředitelem školy Ing. Josefem Matyášem. A od diváků pršely na naše hlavy mince jako zlatý a stříbrný déšť, což prý symbolizuje budoucí úspěch a štěstí. Po nezbytném přípitku a úklidu taneční plochy od mincí začala volná zábava. Ještě rychle ukořistit los do soutěže o ceny a zábava mohla začít. 

A taky že začala. Všichni se výborně bavili, však také skupina Ledvin Stones hrála o sto šest. Za to jim patří dík. Dík patří vlastně všem, kteří vytvořili jedinečnou atmosféru okamžiku, na který se nezapomíná a bude nejen maturanty provázet celým životem – rodičům, učitelům, kamarádům, známým, současným i bývalým studentům, personálu SJČ, cateringu. A moderátorovi večera, v kterého se proměnil pan učitel Jan Dian a celým plesem nás i hosty provedl naprosto bravurně. Díky hlavně maturantům. Byli skvělí. 

Jitka Vaňková 
třídní učitelka