CENU FOMEI ZÍSKALA FOTOGRAFIE „SNĚNÍ“

Do letošní fotografické soutěže s názvem Premiéra se zapojil i student oboru Grafický design Ondřej Vojáček, a to s fotografiemi „Snění“ a „Vědomí“. Obě fotografie porotu oslovily a zaujaly a právem byly oceněny. Fotografie „Snění“ získala Cenu FOMEI, fotografii „Vědomí“ využili pořadatelé dokonce na přebalu katalogu i na dalších propagačních materiálech soutěže.

Aktuálně jsou snímky vystaveny v Galerii Na Hradě v Hradci Králové, odkud by se výstava měla časem přesunout i na další místa.

Premiéra je fotografická soutěž, kterou každoročně vyhlašuje Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit ve spolupráci s Volným sdružením východočeských fotografů Hradec Králové, z. s. Tento projekt se uskutečnil s finanční podporou Ministerstva kultury České republiky, Královéhradeckého kraje a statutárního města Hradec Králové. Dále Premiéru podpořili FOMA Bohemia spol. s r. o. Hradec Králové, FOMEI s. r. o. Hradec Králové.

Soutěž byla určena pro všechny zájemce o fotografii a nebyla omezena věkově ani žánrově. Jedinou podmínkou bylo, aby soutěžící fotografie nebyly dosud nikde vystaveny ani publikovány.